Історія

Історія

ОДЕСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР

Російському театру в Одесі в 2017 році виповнилося 142 рокі. Його історія почалася у витонченому та шляхетному XIX столітті, продовжилась у суворому і стрімкому ХХ столітті. І ось – вже минуло перше десятиліття ХХІ століття. Театр живе, зберігає старі традиції, створює нові, такі, які, як хочеться вірити, оцінять нащадки, - ті, хто змінить нас на цих прославлених підмостках.

Ми можемо скільки завгодно говорити про те, який у нас чудовий театр. Але до чого зайві слова, якщо найоб'єктивнішим критерієм оцінки нашої діяльності є заповнена зала. Сьогодні зала театру майже завжди заповнена вщерть, причому не тільки під час «касових» сучасних п'єс, а й на постановках класики. Залу заповнюєте Ви. Адже ми не працюємо для себе – ми працюємо для Вас. А Ваші оплески – це найвища оцінка нашої роботи.

На цій сторінці Ви дізнаєтеся про найзначніші факти історії нашого театру. Але минуле – це фундамент сьогодення. Доля довірила нам будувати на цьому фундаменті театр нового тисячоліття. І ми підійшли до сьогоднішнього дня, маючи за плечима ряд серйозних особистих перемог і досягнень. 

Театр заслужив визнання не тільки в своєму місті, а й далеко поза його межами: свідченням тому – більш як 15 нагород на міжнародних театральних фестивалях в Україні, Росії, Казахстані та Польщі.

У 2008 році театр нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

У грудні 2009 театру присвоєно статус «АКАДЕМІЧНИЙ».

Нам є чим пишатися. Нам є чим радувати Вас, дорогі глядачі! Нам є до чого прагнути, адже ми хочемо, щоб з кожним роком наш театр ставав ще краще. І ми досягнемо цього.

Майже 140 років тому наш театр виник на «хлібному місці». «Хліба та видовищ!» - ця давньоримська формула отримала в Одесі нове звучання. Адже ми знаходимося в тій точці простору, яка спочатку давала людям хліб, а потім, аж донині – достойні видовища.

65026, м. Одеса, вул. Грецька, 48
 
Каса: +38 (048) 722-45-04, 
Приймальна: +38 (048) 722-72-50,
Літературна частина: +38 (048) 726-24-50,